Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Trójgłos Poetycki

Content

Opis: 

Bielski Dom Kultury zaprasza na XXI Edycję Konkursu Recytatorskiego pod nazwą „Trójgłos poetycki” dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych, ponadpodstawowych i osób dorosłych. Przesłuchania odbędą się w dniach 28 i 29 października 2020 roku w Bielskim Domu Kultury przy ulicy 3 Maja 2 w Bielsku Podlaskim.

W środę 28 października 2020 roku zaplanowano konkurs dla uczniów klas I-III i IV-VI szkół podstawowych, zaś we czwartek 29 października 2020 roku odbędą się przesłuchania uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych, uczniów szkół ponadpodstawowych oraz osób dorosłych.Początek zmagań konkursowych każdego dnia o godzinie 9:30.
 

Więcej informacji o konkursie na stronie internetowej Bielskiego Domu Kultury.

Data wydarzenia: 
29.10.2020 09:30
Miejsce wydarzenia: 

Bielski Dom Kultury, ulica 3 Maja 2

Organizator: 
Bielski Dom Kultury

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

October 2020

M T W T F S S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Events of the day 10 October 2020 (Saturday)
11
12
13
14
15
Events of the day 16 October 2020 (Friday)
17
Events of the day 18 October 2020 (Sunday)
Events of the day 19 October 2020 (Monday)
Events of the day 20 October 2020 (Tuesday)
Events of the day 21 October 2020 (Wednesday)
Events of the day 22 October 2020 (Thursday)
23
Events of the day 24 October 2020 (Saturday)
Events of the day 25 October 2020 (Sunday)
26
27
Events of the day 28 October 2020 (Wednesday)
Events of the day 29 October 2020 (Thursday)
30
Events of the day 31 October 2020 (Saturday)

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię