Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

II liga koszykówki

Content

Opis: 

Beniaminek II ligi koszykówki Isetia Erzurum Warszawa będzie rywalem koszykarzy Tura Basketu Bielsk Podlaski w czwartej kolejce tegorocznych rozgrywek. Mecz, którego gospodarzem będzie Tur Basket, rozpocznie się w środę 28 października 2020 roku o godzinie 19:30 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej numer 3 przy ulicy Poniatowskiego 9. Wstęp wolny, obowiązują obostrzenia epidemiczne.

Terminarz II ligi Polskiego Związku Koszykówki

Data wydarzenia: 
28.10.2020 19:30
Miejsce wydarzenia: 

Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej numer 3 przy ulicy Poniatowskiego 9 w Bielsku Podlaskim

Organizator: 
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

October 2020

M T W T F S S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Events of the day 10 October 2020 (Saturday)
11
12
13
14
15
Events of the day 16 October 2020 (Friday)
17
Events of the day 18 October 2020 (Sunday)
Events of the day 19 October 2020 (Monday)
Events of the day 20 October 2020 (Tuesday)
Events of the day 21 October 2020 (Wednesday)
Events of the day 22 October 2020 (Thursday)
23
Events of the day 24 October 2020 (Saturday)
Events of the day 25 October 2020 (Sunday)
26
27
Events of the day 28 October 2020 (Wednesday)
Events of the day 29 October 2020 (Thursday)
30
Events of the day 31 October 2020 (Saturday)

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię