Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Koncert wiosenno-wielkanocny

Content

Opis: 

Bielski Dom Kultury zaprasza na wiosenno-wielkanocny koncert Studia Piosenki Fart w wersji online. Rozpocznie się on w wielkanocną niedzielę 4 kwietnia 2021 roku o godzinie 13:00, a będzie dostępny na profilu facebookowym Bielskiego Domu Kultury.

Data wydarzenia: 
04.04.2021 13:00
Organizator: 
Bielski Dom Kultury

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

May 2021

M T W T F S S
1
2
Events of the day 3 May 2021 (Monday)
Events of the day 4 May 2021 (Tuesday)
5
6
Events of the day 7 May 2021 (Friday)
Events of the day 8 May 2021 (Saturday)
Events of the day 9 May 2021 (Sunday)
10
11
Events of the day 12 May 2021 (Wednesday)
Events of the day 13 May 2021 (Thursday)
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Events of the day 26 May 2021 (Wednesday)
27
Events of the day 28 May 2021 (Friday)
Events of the day 29 May 2021 (Saturday)
30
31

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię