Okręgi wyborcze i wybrani w nich radni VIII kadencji (na lata 2018-2023)

Wykaz okręgów wyborczych z przyporządkowaniem Radnych Miasta Bielsk Podlaski, którzy zostali wybrani w danym okręgu wyborczym w 2018 roku na VIII kadencję samorządu.

Okręg nr 1

Radni wybrani w okręgu wyborczym numer 1:

Stanisław Charyton, Emil Falkowski, Mikołaj Osipiuk (wstąpił w miejsce Bożeny Teresy Zwolińskiej), Piotr Ostaszewski, Andrzej Roszczenko, Eugeniusz Simoniuk.

Granice okręgu numer 1: Bielsk Podlaski – ul. Tadeusza Kościuszki nr 1-19 i nr 2-20, ul. 11 Listopada nr 2-112, ul. Fryderyka Chopina, ul. Konstantego Ciołkowskiego, ul. Jarosława Dąbrowskiego, ul. Jagiellońska nr 15-57 i nr 36-68, ul. Adama Kazanowskiego, ul. Kazimierzowska nr 1-39, ul. Kościelna, ul. Krucza, ul. Kryniczna, ul. 3 Maja nr 1-23 i 2-24, ul. Adama Mickiewicza nr 27-57, ul. Obwodowa, ul. Ogrodowa nr 1-45 i nr 2-50, aleja Józefa Piłsudskiego nr 17-53 i 14-54, ul. Plac Ratuszowy, ul. Poświętna, ul. Powstania Listopadowego, ul. Powstania Styczniowego, ul. Rejonowa, ul. Scaleniowa, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Słoneczna, ul. Strokowska, ul. Wita Stwosza, ul. Targowa, ul. Walecznych, ul. Wiatrakowa, ul. Widowska 1-19 i 2-24, ul. Wierzbowa, ul. Zachodnia, ul. Stefana Żeromskiego nr 1-13 i 2-44.

Okręg numer 2

Radni wybrani w okręgu wyborczym numer 2:

Maria Grabowska, Krzysztof Grodzki, Krzysztof Grygoruk (wstąpił w miejsce Jarosława Borowskiego), Eugenia Kruk, Romuald Margański.

Granice okręgu numer 2: Bielsk Podlaski – ul. Władysława Andersa, ul. Białostocka, ul. Błękitna, ul. Władysława Broniewskiego, ul. Czwartaków, ul. Ignacego Daniłowicza, ul. Ekologiczna, ul. Graniczna, ul. Grunwaldzka, ul. Zaciszna, ul. Harcerska, ul. Jagiellońska nr 59-81 i nr 70-86, ul. Franciszka Kleeberga nr 1-115 i nr 2-132, ul. Jana Kochanowskiego, ul. Hugona Kołłątaja, ul. Marii Konopnickiej, ul. Kowalska, ul. Ignacego Krasickiego, ul. Kresowa, ul. Jana Matejki, ul. Adama Mickiewicza nr 59-221 i nr 62-226, ul. Miodowa, ul. Młynowa, ul. Ogrodowa nr 47-131 i nr 52-138, ul. Okrężna, aleja Józefa Piłsudskiego nr 55-77 i nr 56-72, ul. Emilii Plater, ul. Północna, ul. Tadeusza Rejtana, ul. Rzeczna, ul. Sadowa, ul. Władysława Sikorskiego, ul. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Wisławy Szymborskiej, ul. Szkolna, ul. Torfowa, ul. Juliana Tuwima, ul. Widowska nr 21-49 i nr 26-64, ul. Wschodnia, ul. Wspólna, ul. Zamiejska, ul. Zielona, ul. Złota, ul. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury.

Okręg numer 3

Radni wybrani w okręgu numer 3:

Paweł Bierżyn, Włodzimierz Borowik, Aleksander Bożko, Piotr Wawulski, Artur Żukowski.

Granice okręgu numer 3: Bielsk Podlaski – ul. Akacjowa, ul. Stefana Batorego nr 1-83 i nr 2-38, ul. Białowieska nr 1-119 i nr 2-96, ul. Brzozowa, ul. Bursztynowa, ul. Cegielniana, ul. Chabrowa, ul. Chmielna, ul. Dębowa, ul. Dubicze nr 1-89 i nr 2-100, ul. Górna, ul. Hołowieska, ul. Jagiellońska nr 1-13 i nr 2-34, ul. Jarzębinowa, ul. Jaśminowa, ul. Jesionowa, ul. Kasztanowa, ul. Kazimierzowska nr 2-40, ul. Kleszczelowska, ul. Klonowa, ul. Konwaliowa, ul. Mikołaja Kopernika, ul. Kwiatowa, ul. Lazurowa, ul. Lipowa, ul. Lniana, ul. Makowa, ul. Malinowa, ul. Maszynowa, ul. Adama Mickiewicza nr 34-60, ul. Mleczna, ul. Modrzewiowa, ul. Jerzego Nowosielskiego, ul. Orlańska, ul. Owocowa, ul. Owsiana, ul. Perłowa, ul. Pogodna, ul. Polna, ul. Józefa Poniatowskiego nr 1-11, ul. Przechodnia, ul. Przystrefowa, ul. Różana, ul. Rumiankowa, ul. Słonecznikowa, ul. Stepowa, ul. Szpitalna, ul. Szydłówka, ul. Techniczna, ul. Topolowa, ul. Romualda Traugutta, ul. Ukośna, ul. Warzywna, ul. Wczasowa, ul. Wesoła, ul. Wiśniowa, ul. Wrzosowa, ul. Wysoka, ul. Żytnia.

Okręg numer 4

Radni wybrani w okręgu numer 4:

Tomasz Hryniewicki, Danuta Karniewicz, Iwona Kołos, Tomasz Sulima, Irena Zawacka-Prystupa.

Granice okręgu numer 4: Bielsk Podlaski – ul. Adama Asnyka, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. Bagnista, ul. Józefa Bema, ul. bł. ks. Antoniego Beszty Borowskiego, ul. Bohaterów Września, ul. Brańska, ul. Jana Długosza, ul. Dubiażyńska nr 1-89 i nr 2-50, ul. Dworska, ul. Alfonsa Erdmana, ul. Gajowa, ul. Zygmunta Glogera, ul. rtm. Witolda Pileckiego, ul. Grabniak, ul. Jana Pawła II, ul. Tadeusza Jarońskiego, ul. Józefa Jaroszewicza, ul. Jodłowa, ul. Jana Kilińskiego, ul. Jana Krzysztofa Kluka, ul. Oskara Kolberga, ul. Kolejowa, ul. Jarosława Kostycewicza, ul. Koszarowa, ul. Tadeusza Kościuszki nr 22-28, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego, ul. Krótka, ul. Bolesława Leśmiana, ul. Leśna, ul. Leśne Osiedle, ul. 30 Lipca, ul. 11 Listopada nr 1-131, ul. Lotnicza, ul. Łąkowa, ul. Mała, ul. Adama Mickiewicza nr 1-25 i nr 2-32, ul. Czesława Miłosza, ul. Myśliwska, ul. Na Lubce, ul. Gabriela Narutowicza, ul. Niecała, ul. Cypriana Kamila Norwida, ul. Nowa, ul. Obozowa, ul. Karola Olszewskiego, ul. Elizy Orzeszkowej, ul. Parkowa, al. Józefa Piłsudskiego nr 1-15 i nr 2-12, ul. Józefa Poniatowskiego nr 2-18, ul. Anatola Pronina, ul. Bolesława Prusa, ul. Mikołaja Reja, ul. Władysława Stanisława Reymonta, ul. Juliusza Słowackiego nr 1-37 i nr 2-52, ul. Jana III Sobieskiego, ul. Sosnowa, ul. Sportowa, ul. Strzelnicza, ul. Studziwodzka, ul. Jerzego Szaniawskiego, ul. Szarych Szeregów, ul. Świerkowa, ul. Bronisława Taraszkiewicza, ul. Józefa Tokarzewicza, ul. Torowa, ul. Wiejska, ul. Wincentego Witosa, ul. Wodna, ul. Wojska Polskiego, ul. Władysława Wysockiego, ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, ul. Wilcza, ul. Zajęcza, ul. Zamkowa, ul. Zimowa Droga, ul. Żabia, ul. Władysława Żarniewicza, ul. Żurawia.

Pliki do pobrania