Bezpłatne webinarium dla seniorów i ich opiekunów

baner informacyjny o bezpłatnym webinarium, na którym jest zamieszczony wizerunek pary seniorów oraz informacje o webinarium.
14 czerwca 2024

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza seniorów i ich opiekunów na bezpłatne webinarium (spotkanie online) pn. „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. II edycja”. Szkolenie jest organizowane w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR we współpracy z Ministrem ds. Polityki Senioralnej oraz Komendą Główną Policji. Celem szkolenia jest zwiększanie świadomości seniorów i ich opiekunów w zakresie aktualnych zagrożeń spowodowanych działalnością cyberprzestępców.

Webinarium odbędzie się 18 czerwca 2024 roku w godzinach 10:00-12:30.Rejestracja na webinarium CEDUR odbywa się online, tj. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie internetowej Komisji Nadzory Finansowego – link do strony  https://tiny.pl/d1vg3

Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do dnia, w którym odbędzie się webinarium. W przypadku zgłoszeń, które wpłyną w dniu wydarzenia, potwierdzenia uczestnictwa oraz zaproszenia na spotkanie będą przesyłane na bieżąco.
W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację Cisco Webex. Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane przed webinarium, a szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane po potwierdzeniu uczestnictwa oraz wysłaniu wiadomości z zaproszeniem na spotkanie.