Bielskie talenty zdobyły puchar dyrektora MOSiR-u

5 lutego 2024

Zawodnicy akademii piłkarskiej Tura MOSiR-u Bielsk Podlaski wywalczyli złote medale podczas rozgrywanego w naszym mieście turnieju futsalowego „MOSiR Cup 2024”.

Turniej odbył się 4 lutego 2024 roku w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Bielsku Podlaskim. O puchar dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim rywalizowało osiem zespołów złożonych z piłkarzy z rocznika 2010 i młodszych. Były to drużyny z Bielska Podlaskiego, Choroszczy, Łap, Tykocina i Siemiatycz.

Ostatecznie zwyciężyła pierwsza drużyna Tura MOSiR-u Bielsk Podlaski, która na podium wyprzedziła Pogoń Łapy i Narew Choroszcz. Zespół rezerwowy Tura MOSiR-u uplasował się na ósmym miejscu. Trenerami bielskiego zespołu są aktualni piłkarze czwartoligowego Tura: Krystian i Rafał Kulikowscy. Statuetkę najlepszego strzelca turnieju zdobył zawodnik bielskiej akademii – Bartosz Jakubowicz.

Gratulujemy utalentowanej młodzieży i życzymy wielu sukcesów podczas reprezentowania naszego miasta w piłce seniorskiej.

Klasyfikacja końcowa turnieju MOSiR Cup 2024 (rocznik 2010 i młodsi)

  1. Tur MOSiR Bielsk Podlaski
  2. Pogoń Łapy
  3. Narew Choroszcz
  4. Orzeł Siemiatycze
  5. Narew II Choroszcz
  6. Hetman Tykocin
  7. Pogoń II Łapy
  8. Tur MOSiR II Bielsk Podlaski

Wydarzenie miało miejsce 4.2.2024

Fot. MOSiR Bielsk Podlaski

Tags: , , , , ,