BO 2024 – lista projektów odrzuconych

Grafika przedstawia czarny napis "budżet obywatelski" ja kremowym tle.
27 września 2023

Odrzucony wniosek do Budżetu Obywatelskiego 2024

Projekt: DDL Festiwal – edycja II

Projekt polega na organizacji festiwalu muzycznego z udziałem młodych artystów z Bielska Podlaskiego oraz zaproszonych gości. Zadaniem projektu jest integracja bielskiej młodzieży poprzez muzykę oraz pokazanie szerszej publiczności młodych bielszczan. Na scenie wystąpiliby obecni idole młodzieży tacy jak: Małe Miasta, Zaleś czy Eliasz. 

Lokalizacja: Amfiteatr Miejski w Parku Królowej Heleny w Bielsku Podlaskim

Wartość projektu: 15.000,00zł

Podstawą odrzucenia wniosku było stwierdzenie przez Zespół Opiniodawczy, że formularz zgłoszenia projektu do realizowania w ramach Budżetu Obywatelskiego w Bielsku Podlaskim nie spełnia niezbędnych wymogów zawartych w § 2 pkt 3 załącznika nr 1 do Uchwały nr LXIII/484/23 Rady Miasta z dnia 30 maja 2023r. w sprawie przeprowadzenia na terenie miasta Bielsk Podlaski konsultacji społecznych w sprawie Budżetu Obywatelskiego jako części budżetu miasta na 2024 rok.

„Propozycja projektu wnioskowanego do zrealizowania w ramach Budżetu Obywatelskiego musi być poparta przez grupę co najmniej 15 mieszkańców Miasta Bielsk Podlaski. Dokonane na formularzu zgłoszenie jest ważne, jeśli dotyczy zgłoszenia jednego projektu (zadania), wypełnione są wszystkie pola oznaczone jako obowiązkowe i został złożony przez jedną z osób popierających wniosek.”

Formularz zgłoszenia nie został podpisany przez Wnioskodawcę oraz na liście osób popierających projekt znalazło się 10 podpisów mieszkańców Miasta Bielsk Podlaski.

Tags: ,