Burmistrz docenił sportowców i ich opiekunów

Ilustracja przedstawia grupę 10 osób stojących w rzędzie na tle ścianki promocyjnej miasta. W tym gronie jest burmistrz, pracownicy urzędu oraz nagrodzeni trenerzy i działacze.
9 grudnia 2021

Bielscy sportowcy, trenerzy oraz działacze otrzymali nagrody i wyróżnienia przyznane przez burmistrza. Ich część wręczono podczas dorocznej Miejskiej Gali Sportu.

Gala odbyła się 7 grudnia 2021 roku w Bielskim Domu Kultury, ale ze względów epidemicznych miała ograniczoną formułę. Wzięło w niej udział zaledwie kilkoro trenerów oraz działaczy i to przy zachowaniu obostrzeń sanitarnych. Burmistrz Jarosław Borowski wręczył im nagrody finansowe lub grawertony.

W roku 2021 do urzędu miasta wpłynęło 66 wniosków o przyznanie nagrody lub wyróżnienia za wysokie wyniki sportowe. W tym gronie zalazło się: 51 zawodników (lekkoatletów, pływaków i siatkarek), 12 trenerów i 3 działaczy. Zgłosiły ich: bielskie szkoły podstawowe, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Klub Pływacki „Wodnik”, Pływalnia Miejska „Wodnik” oraz grupy radnych miejskich. Burmistrz przyznał 53 nagrody finansowe oraz 6 wyróżnień w postaci pamiątkowych grawertonów.

Odbywającą się w Bielskim Domu Kultury galę uświetnił występ zespołu „Karuzela” ze Studia Piosenki „Fart”.

Wydarzenie miało miejsce 7.12.2021

Tags: , , , ,