Burmistrz odwiedził bielszczankę w dniu jej setnych urodzin

Jubilatka w towarzystkie cżłonków rodziny i burmistrza. NA pierwszym planie na dole stuletnia kobieta na wózku inwalidzkim, trzymająca bukiet kwiatów i kosz podarunkowy na kolanach. Za nią 7 dorosłych osób pozujących do zdjęcia. W tle wnętrze mieszkania.
9 marca 2023

Pani Maria Artemowicz z Bielska Podlaskiego 9 marca 2023 roku świętowała setną rocznicę swoich urodzin. Z tej okazji odwiedził ją Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski Jarosław Borowski.

Burmistrz złożył jubilatce życzenia, wręczył okolicznościowy list gratulacyjny, bukiet kwiatów oraz kosz upominkowy. Przekazał również listy gratulacyjne od Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego i Wojewody Podlaskiego Bohdana Paszkowskiego.

Burmistrzowi Jarosławowi Borowskiemu towarzyszyła kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Bielsku Podlaskim Wiesława Wołosik.  Szanowna jubilatka obchodziła setne urodziny w swoim własnym domu, w otoczeniu rodziny, która tego dnia zjechała do Bielska Podlaskiego.

Pani Marii życzymy dużo zdrowia i wielu kolejnych jubileuszy w towarzystwie bliskich i przyjaciół.

Wydarzenie miało miejsce 9.3.2023Burmistrz wręcza zestaw upominkowy jubilatce. Burmistrz stoi z prawej, mówi do jubilatki i trzyma w rękach koszyk z upominkami. Za nim stoją dwie uśmiechnięte kobiety. Po lewej siedzi jubilatka i trzyma na kolanach bukiet kwiatów. W tle wnętrze mieszkania z łóżkiem rehabilitacyjnym.

Tags: , , , , ,