Burmistrz poprowadził lekcję obywatelską dla młodzieży

Burmistrz przemawiający do mikrofonu trzymającego w ręce. Przed nim czubki głów siedzących słuchaczy.
24 kwietnia 2023

Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski Jarosław Borowski spotkał się z uczniami Zespołu Szkół nr 4 im. Ziemi Podlaskiej i opowiedział im o naszym mieście.

Na zaproszenie dyrekcji tej szkoły burmistrz poprowadził lekcję obywatelską, którą zorganizowano w szkolnej auli, pełnej młodych ludzi. Był to powrót do zwyczaju organizowania takich wykładów po przerwie spowodowanej pandemią covidu.

W trakcie spotkania burmistrz przedstawił młodzieży prezentację dotyczącą osiągnięć i wydarzeń, które miały miejsce w ostatnich trzech latach w naszym mieście. Mówił o samorządzie, inwestycjach, budżecie, a przede wszystkim o inicjatywach i inwestycjach, które udało się zrealizować oraz o zamierzeniach i planach, których na razie nie udało się spełnić. Burmistrz odpowiadał też na pytania, które zadawali uczniowie.

Zespół Szkół nr 4 im. Ziemi Podlaskiej w Bielsku Podlaskim jest jedną z najstarszych i największych szkół typu zawodowego w naszym regionie. Uczęszcza do niej wielu uczniów pochodzących spoza Bielska Podlaskiego. Podobne spotkania mogą przyczynić się do zachęcenia młodych ludzi do związania swojej przyszłości z naszym miastem.

Wydarzenie miało miejsce 21.4.2023

Pliki do pobrania
Tags: , , , ,