Burmistrz powołał nową dyrektor Przedszkola nr 5

Na zdjęciu widać dwie osoby ustawione przodem do obiektywu. Z lewej stoi nowa dyrektor przedszkola, z prawej burmistrz. Dyrektor trzyma w rękach akt powołania. W tle - wnętrze gabinetu burmistrza.
20 lipca 2021

Zarządzeniem z 15 lipca 2021 roku Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski Jarosław Borowski powołał panią Jolantę Kubaj na stanowisko dyrektora Przedszkole nr 5 Krasnala Hałabały w Bielsku Podlaskim.

Nowa dyrektor jest absolwentką Uniwersytetu w Białymstoku, gdzie uzyskała tytuł magistra w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej. Ukończyła Podyplomowe Studium Menedżerskie, licencjackie studia na kierunku filologia angielska, kurs z zakresu oligofrenopedagogiki i kurs w zakresie organizacji i zarządzania oświatą. Od 2010 roku pracuje w Przedszkolu nr 5 Krasnala Hałabały – jest nauczycielem wychowania przedszkolnego i języka angielskiego.

Burmistrz życzy nowej dyrektor wytrwałości i sukcesów na nowym stanowisku, trafnych decyzji w zarządzaniu szkołą oraz owocnej współpracy z pracownikami i społecznością przedszkola.

Wydarzenie miało miejsce 20.7.2021

Tags: , , ,