Dyżur specjalisty do spraw funduszy europejskich

1 kwietnia 2022

Po przerwie spowodowanej epidemią, powracamy do organizowania dyżurów specjalisty ds. funduszy europejskich. Najbliższe spotkanie odbędzie się w środę 13 kwietnia 2022 roku w Urzędzie Miasta Bielsk Podlaski w ramach mobilnego punktu informacyjnego.

Specjalista z Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku będzie dyżurował w godzinach 10:00 – 12:00 w pokoju nr 15 na parterze budynku urzędu miasta przy ulicy M. Kopernika 1. O kolejnych spotkaniach tego typu będziemy na bieżąco informować w kalendarium serwisu internetowego Miasta Bielsk Podlaski.

Dyżury specjalistów ds. funduszy europejskich skierowane są w głównej mierze do osób, które mają pomysł na biznes i ale nie są pewne, czy mają szansę na jego dofinansowanie, a także realizują już projekt i chciałyby dowiedzieć się, w jaki sposób go rozliczyć.

Podczas najbliższego dyżuru będzie można uzyskać:

  • bezpłatną i kompleksową informację dotyczącą możliwości dofinansowania pomysłu z funduszy europejskich,
  • wstępną pomoc w przygotowaniu i rozliczaniu projektów, m.in. zasad kontroli projektów i opisywania dokumentów finansowo-księgowych,
  • informacje o możliwości realizacji projektu w formule partnerstwa publiczno-prywatnego oraz informację o podstawowych kryteriach uzyskania dofinansowania,
  • wiedzę o procedurach, wymaganych dokumentach i terminach, a także instytucjach, które odpowiadają za przyjmowanie wniosków.
Tags: , , , , ,