E-doradca zawodowy

Baner przedstawia dwa napisy: "Projekt pilotażowy e-doradca zawodowy" oraz "Umów się na spotkanie online z doradcą zawodowym". Widać na nim też kobietę przed laptopem w trakcie wideokonferencji.
22 kwietnia 2022

„Poradnictwo zawodowe online w urzędach pracy województwa podlaskiego – nowe spojrzenie – nowe możliwości” to przedsięwzięcie realizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku w partnerstwie z ośmioma Powiatowymi Urzędami Pracy województwa podlaskiego – w tym urzędem w Bielsku Podlaskim, ze środków Funduszu Pracy.

Program skierowany jest do osób, które są zainteresowane wsparciem doradcy zawodowego. Usługi przewidziane w projekcie będą świadczone klientom online, w formie wideorozmów na żywo z doradcami zawodowymi.

Projekt przewiduje realizację:

  • indywidualnych porad zawodowych online,
  • warsztatów i spotkań grupowych online.

Bielski urząd pracy zaprasza do udziału w projekcie osoby bezrobotne, poszukujące pracy, pracodawców i pracowników, którzy będą mogli skorzystać z usług doradztwa zawodowego online w formie konsultacji indywidualnych oraz spotkań i warsztatów grupowych prowadzonych online przez doradców zawodowych. Okres realizacji projektu pilotażowego: październik 2021 – grudzień 2022.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć w materiale zamieszczonym na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Bielsku Podlaskim.

Tags: , , ,