ALFABETYCZNY WYKAZ NAZW ULIC W MIEŚCIE BIELSK PODLASKI

A

prof. Emiliana Adamiuka
Akacjowa
Władysława Andersa
Adama Asnyka

B

Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Bagnista
Stefana Batorego
Józefa Bema
bł. ks. Antoniego Beszty-Borowskiego
Białostocka
Białowieska
Błękitna
Bohaterów Września
Brańska
Władysława Broniewskiego
Brzozowa
Bursztynowa

C

Cegielniana
Chabrowa
Chmielna
Fryderyka Chopina
Cicha
Konstantego Ciołkowskiego
Czwartaków

D

Ignacego Daniłowicza
Jarosława Dąbrowskiego
Dębowa
Jana Długosza
Dobra
Dubiażyńska
Dubicze
Dworska

E

Ekologiczna
Alfonsa Erdmana

G

Gajowa
Zygmunta Glogera
Górna
Grabniak
Graniczna
Grunwaldzka

H

Harcerska
Hołowieska

J

Jagiellońska
Jana Pawła II
Tadeusza Jarońskiego
Józefa Jaroszewicza
Jarzębinowa
Jaśminowa
Jesionowa
Jodłowa

K

Kasztanowa
Adama Kazanowskiego
Kazimierzowska
Jana Kilińskiego
Franciszka Kleeberga
Kleszczelowska
Klonowa
Jana Krzysztofa Kluka
Jana Kochanowskiego
Oskara Kolberga
Kolejowa
Hugona Kołłątaja
Marii Konopnickiej
Konwaliowa
Mikołaja Kopernika
Jarosława Kostycewicza
Koszarowa
Kościelna
Tadeusza Kościuszki
Kowalska
Ignacego Krasickiego
Józefa Ignacego Kraszewskiego
Kresowa
Krótka
Krucza
Kryniczna
Kwiatowa

L

Lazurowa
Bolesława Leśmiana
Leśna
30 Lipca
Lipowa
11 Listopada
Leśne Osiedle
Lniana
Lotnicza

Ł

Łąkowa

M

3 Maja
Makowa
Malinowa
Mała
Maszynowa
Jana Matejki
Adama Mickiewicza
Czesława Miłosza
Miodowa
Mleczna
Młynowa
Modrzewiowa
Myśliwska

N

Na Lubce
Gabriela Narutowicza
Naturalna
Niecała
Cypriana Kamila Norwida
Nowa
Jerzego Nowosielskiego

O

Obozowa
Obwodowa
Ogrodowa
Okrężna
Karola Olszewskiego
Orlańska
Elizy Orzeszkowej
Owocowa
Owsiana
 
P

Parkowa
Perłowa
rtm. Witolda Pileckiego
aleja Józefa Piłsudskiego
Plac Ratuszowy
Emilii Plater
Pogodna
Polna
Południowa
Józefa Poniatowskiego
Poświętna
Powstania Listopadowego
Powstania Styczniowego
Północna
Anatola Pronina
Bolesława Prusa
Przechodnia
Przystrefowa
Przytulna

R

Mikołaja Reja
Rejonowa
Tadeusza Rejtana
Władysława Stanisława Reymonta
Różana
Rumiankowa
Rzeczna

S

Sadowa
Scaleniowa
Henryka Sienkiewicza
Władysława Sikorskiego
Marii Skłodowskiej-Curie
Słoneczna
Słonecznikowa
Juliusza Słowackiego
Jana III Sobieskiego
Sosnowa
Sportowa
Stepowa
Strokowska
Strzelnicza
Studziwodzka
Wita Stwosza
Jerzego Szaniawskiego
Szarych Szeregów
Szkolna
Szpitalna
Szydłówka
Wisławy Szymborskiej

Ś
Świerkowa

T

Bronisława Taraszkiewicza
Targowa
Techniczna
Józefa Tokarzewicza
Topolowa
Torfowa
Torowa
Romualda Traugutta
Juliana Tuwima

U

Ukośna

W

Walecznych
Warzywna
Wczasowa
Wesoła
Wiatrakowa
Widowska
Wiejska
Wierzbowa
Wilcza
Wiśniowa
Wincentego Witosa
Wodna
Wojska Polskiego
Wrzosowa
Wschodnia
Wspólna
Władysława Wysockiego
Wysoka
Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Z

Zachodnia
Zaciszna
Zajęcza
Zamiejska
Zamkowa
Zesłańców Sybiru
Zielona
Zimowa Droga
Złota

Ż

Żabia
Władysława Żarniewicza
Stefana Żeromskiego
Żurawia
Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
Żytnia

 

WYKAZ NAZW PLACÓW

1. Plac im. Jana Pawła II
2. Plac Pamięci Żydów Bielskich
3. Plac Siehieniewiczów

 

WYKAZ NAZW ROND

1. rondo Księdza Jerzego Popiełuszki (u zbiegu ulic: Białostockiej i Franciszka Kleeberga)
2. rondo Rzeczypospolitej Obojga Narodów (u zbiegu ulic: aleja Józefa Piłsudskiego, Adama Mickiewicza i Białowieskiej)

 

WYKAZ NAZW MOSTÓW

1. Most ks. Konstantego Bajko (na rzece Białej, w ciągu ul. Stefana Batorego)
2.Most im. ppor. Danuty Siedzikówny ps. Inka (na rzece Białej, w ciągu ul. Białowieskiej – DK 66)

WYKAZ NAZW PARKÓW I SKWERÓW

1. Park Królowej Heleny
2. Park Aleksandra Jagiellończyka Króla Polski
3. skwer im. Izabeli Branickiej