Młode talenty grają w turniejach bielskiego MOSiR-u

Dziecięca drużyna piłkarska MOSiR-u Tura Bielsk Podlaski w żółto-niebielskich strojach klubowych. Część chłopców stoi w rzędzie z trenerem, część przed nimi kuca, jeden leży na podłodze. W tle widać biało-czerwoną bramkę i ścianę hali sportowej.
10 lutego 2023

Serię turniejów dla dzieci uprawiających piłkę nożną zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim.

Turnieje odbywają się w kolejne niedziele w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Bielsku Podlaskim. Startujący w nich zawodnicy rywalizują o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim.

Zawody rozpoczęły się 5 lutego 2023 roku, gdy zagrali „żacy”, czyli zawodnicy z rocznika 2014. Zwycięzcami serii gier okazały się talenty z Akademii Piłkarskiej Jagiellonii Białystok. „Jaga” wystawiła dwie drużyny, podobnie jak gospodarz – MOSiR Tur Bielsk Podlaski. W rywalizacji wzięły też udział zespoły: Gryfika Gródek, Hetmana Tykocin, Juniora Białystok, Orła Siemiatycze, Ruchu Wysokie Mazowieckie i Unii Ciechanowiec.

A już w najbliższą niedzielę – 12 lutego 2023 roku, o godzinie 9:00 – w hali I LO zagrają „skrzaty”, czyli dzieci z roczników 2016 i 2017.

Następne turnieje bielskiego MOSiR-u odbędą się w kolejne niedziele:

  • 19 lutego 2023 roku zagrają młodzicy (rocznik 2010-11)
  • 26 lutego 2023 roku zagrają orlicy (rocznik 2012-13)

Za każdym razem rywalizacja będzie się toczyła w hali I LO przy ul. 11 Listopada 6 w Bielsku Podlaskim. Wstęp na mecze jest bezpłatny.

Wydarzenie miało miejsce 5.2.2023

Tags: , , , , , , ,