Na ulicy Kopernika zostanie rozstawiona scena. Przepraszamy za utrudnienia w ruchu

Widok ulicy Kopernika w Bielsku Podlaskim. Zdjęcie wykonane z góry - z okna urzędu. Ulica ze świeżym asfaltem, półciężarówka z piaskiem do prac wykończeniowych. W tle zieleń parku i zabudowa miejska.
1 czerwca 2023

W weekend część ulicy Kopernika zostanie wyłączona z ruchu. Stanie na niej scena, na której w niedzielę zaprezentują się gwiazdy Obywatelskich Dni Bielska Podlaskiego.

Scena zostanie umiejscowiona przed wejściem do urzędu miasta, dlatego zamknięty dla ruchu drogowego będzie odcinek ul. Kopernika od ul. Mickiewicza, do przejścia dla pieszych, znajdującego się w połowie tej ulicy, a prowadzącego do Parku Królowej Heleny i amfiteatru.

Prace związane z rozstawianiem sceny rozpoczną się w piątek 2 czerwca 2023 roku po godzinie 15:30. Od tego momentu, aż do godzin porannych w poniedziałek 5 czerwca 2023 r., nie będziemy mogli przejechać po części ulicy Kopernika.

Plan atrakcji, które odbędą się na rozstawionej scenie, a także w amfiteatrze miejskim i Parku Królowej Heleny, dostępny jest w informacji: „Zapraszamy na Bielski Piknik Rodzinny i Obywatelskie Dni Bielska Podlaskiego”.

Za wszystkie utrudnienia, związane z zamknięciem ulicy i organizacją weekendowych atrakcji, serdecznie przepraszamy.

Tags: , , ,