Obchodząca dwudziestolecie pływalnia Wodnik zaprasza na zawody i wodny tor przeszkód

Dwa kolorowe plakaty informujące o zawodach pływackich i torze przeszkód. Na plakatach widnieją informacje, które dostępne są w materiale testowym. Są też kompilacje zdjęć ludzi pływających na basenie i korzystających z toru przeszkód.
6 grudnia 2023

Pływalnia Miejska „Wodnik” w Bielsku Podlaskim zaprasza na dwie atrakcje przygotowane z okazji jubileuszu jej dwudziestolecia. Będą to: zawody pod hasłem „Mamo, Tato już pływam” podsumowujące program „Czas wolny ucznia, to czas dla sportu” oraz możliwość skorzystania przez klientów pływalni z wodnego toru przeszkód.

Zawody odbędą się w piątek 8 grudnia 2023 roku o godzinie 12:00. Wezmą w nich udział uczniowie klas drugich bielskich szkół podstawowych, którzy uczestniczą w programie „Czas wolny ucznia, to czas dla sportu”, promującym zdrowy styl życia i naukę pływania wśród dzieci, a także aktywne spędzanie wolnego czasu.

Z wodnego toru przeszkód będzie można korzystać w weekend 9 i 10 grudnia 2023 roku w godzinach pracy pływalni. Uprawniać do tego będzie kupno zwykłego biletu wstępu na basen.

Zawody „Mamo, Tato już pływam”, zorganizowane w ramach jubileuszu dwudziestolecia Pływalni Miejskiej „Wodnik”, objął honorowym patronatem Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski.

Tags: , , ,