Honorowy patronat: piknik charytatywny dla pogorzelców – w niedzielę w amfiteatrze

Pstrokaty plakat informujący o imprezie ze zdjęciami wykonawców, logotypami sponsorów i patronów oraz informacjami dotyczącymi programu imprezy.
1 lipca 2022

W niedzielę 10 lipca 2022 roku odbędzie się piknik charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc pogorzelcom, poszkodowanym w pożarze domu we wsi Mieszuki. Wydarzenie to objął honorowym patronatem Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski.

Początek pikniku zaplanowano na godzinę 13:00 w Parku Królowej Heleny w Bielsku Podlaskim.

Zaplanowane atrakcje to m.in.: dmuchaniec dla dzieci, malowanie twarzy, tatuaże wodne i afrykańskie warkoczyki, grill i ciepłe potrawy (m.in. babka ziemniaczana, kręcone ziemniaki, czy wata cukrowa), licytacje i kiermasz ciast.

Około godziny 13:30 zaplanowano pokaz strażacki z mgiełką wodną, a o godzinie 15:00 zabawy dla dzieci z animatorką. O godzinie 16:00 rozpoczną się licytacje charytatywne prowadzone przez didżeja.

O godzinie 17:00 w amfiteatrze rozpocznie się zabawa muzyczna, którą także poprowadzi didżej i prezenter Michał Rawa. Na scenie amfiteatru wystąpią kolejno zespoły: Kwestia07, XFort, Zorka, Defix, Bad Boys, Shock, Fajzer, Golden Eye, Kors&Relax oraz Małgorzata Wysocka.

Więcej informacji o pikniku charytatywnym można znaleźć w wydarzeniu organizatorów na Facebooku.

Tags: , , , ,