Prace modernizacyjne w Szkole Podstawowej numer 2

Ilustracja przedstawia wnętrze wyremontowanej klasy lekcyjnej. Na środku kadru kolorowe szafki z zabawkami, po lewej stronie tablica korkowa, po prawej stronie wiszący telewizor. Na białym suficie dwie świecące się lampy i zwisające kolorowe ozdoby z papieru. Na podłodze stoły, krzesła i po prawej stronie biurko.
2 lutego 2021

W budynku Szkoły Podstawowej numer 2 imienia kapitana Władysława Wysockiego w Bielsku Podlaskim wykonano prace modernizacyjne, których celem było zastosowanie rozwiązań służących przeciwdziałaniu COVID-19.

Przeprowadzone w grudniu 2020 roku prace przyczyniły się do zwiększenia bezpieczeństwa w szkole i prowadzenia nauki w reżimie sanitarnym. Wygospodarowano nowe pomieszczenie przedszkolakom, które pozwoliło na organizację pracy w sposób umożliwiający zachowanie dystansu dzieciom z oddziałów przedszkolnych z osobami przebywającymi na terenie szkoły i ograniczyło kontakt dzieci z oddziałów przedszkolnych z uczniami szkoły.

Ponadto w świetlicy szkolnej dokonano wymiany posadzki na nadającą się do odpowiedniego do wymogów sanitarnych utrzymania higieny i dezynfekcji.

Tags: , , ,