Przejazd kolejowy na „dziewiętnastce” przejdzie remont

Remont torów. Na pierwszym planie ułożone podkłady kolejowe, dalej pracownicy i koparka.
23 maja 2024

Czekają nas czasowe utrudnienia na przejeździe kolejowym w ulicach: Mickiewicza i Wojska Polskiego, czyli na krajowej „dziewiętnastce”. Polskie Koleje Państwowe przeprowadzą tam kolejny remont.

PKP PLK SA Zakład Linii Kolejowych w Białymstoku poinformował, że od poniedziałku 3 czerwca 2024 roku (od godziny 8:00) do niedzieli 16 czerwca 2024 r. (do godziny 20:00), w związku z planowanymi robotami wymiany nawierzchni torowej oraz drogowej przejazdu kolejowo-drogowego, nastąpi połówkowe zamknięcie przejazdu położonego w ciągu drogi krajowej nr 19 na ulicy Wojska Polskiego w Bielsku Podlaskim.

Ruch od strony Lublina w kierunku Białegostoku będzie odbywał się połówkowo przez otwartą połowę omawianego przejazdu kolejowo-drogowego, natomiast ruch od strony Białegostoku w kierunku Lublina zostanie skierowany ulicami 11 Listopada oraz Wyszyńskiego.

W dniach 3, 4 oraz 5 czerwca 2024 r. w godzinach od 23:00 do 5:00 przejazd zostanie całkowicie zamknięty. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: 11 Listopada i Wyszyńskiego.

W miejscach prowadzonych robót zalecana jest szczególna ostrożność i dostosowanie się do wprowadzonego czasowego oznakowania.

Tags: , , , ,