Reprezentacja Urzędu Miasta Bielsk Podlaski zdobyła 6. miejsce na siatkarskich Mistrzostwach Polski Pracowników Samorządowych

zdjęcie grupowe wszystkich drużyn biorących udział w Mistrzostwach Polski Pracowników Samorządowych w Piłce Siatkowej
18 kwietnia 2024

W Mistrzostwach Polski Pracowników Samorządowych w Piłce Siatkowej, które miały miejsce w dniach 11-14 kwietnia 2024 r., wzięło udział 28 zespołów. Spośród nich 18 rywalizowało w kategorii OPEN, 5 w kategorii 45+, a kolejne 5 w kategorii 50+. Reprezentacja Urzędu Miasta Bielsk Podlaski zdobyła, wysokie 6. miejsce.

Warto podkreślić, że zwycięstwo w kategorii OPEN przypadło drużynie Urzędu Miasta Milicz, natomiast w kategoriach wiekowych Urzędowi Gminy Stare Pole oraz Starostwu Powiatowemu Człuchów.

Dla reprezentacji Urzędu Miasta Bielsk Podlaski wysoka pozycja nie jest zaskoczeniem, bowiem nasz zespół regularnie plasuje się w czołówce tego turnieju, pokazując wysoką jakość i umiejętności sportowe. Tym samym kontynuujemy naszą sportową tradycję, reprezentując nasze miasto na ogólnopolskiej arenie samorządowców.

Skład naszej drużyny był zróżnicowany pod względem doświadczenia i umiejętności. Ewa Kucharska, Katarzyna Monachowicz, Olga Jóźwiuk, Krzysztof Zimnoch, Paweł Szumikowski, Mariusz Mroczyński, Marcin Drobnikowski – to zawodnicy, których zaangażowanie przyniosło oczekiwane rezultaty.

Siatkarskie Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych, organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Redzie oraz Urząd Miasta Reda, to nie tylko okazja do sportowej rywalizacji, ale również doskonała sposobność do integracji, wymiany doświadczeń i budowania więzi między samorządowcami z różnych regionów Polski. To wydarzenie, które promuje nie tylko aktywność fizyczną, lecz także kultywuje wartości wspólnoty i współpracy.

Wydarzenie miało miejsce 11-14.04.2024