Siatkarki MOSiR-u zdobyły medale i tytuł mistrzowski

Grupa siatkarek pozuje do zdjęcia wraz ze swoim trenerem. Dziewczyny w strojach sportowych: dziewięć stoi w rzędzie, dwie przed nimi leżą na brzuchach. Wszyscy uśmiechają się i pozują do zdjęcia.
13 lutego 2024

Młode siatkarki akademii Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim z powodzeniem rywalizowały w rozgrywkach wojewódzkich. Bielskie kadetki zostały Mistrzyniami Województwa Podlaskiego zaś juniorki zajęły miejsce trzecie.

Kadetki zapewniły sobie złoto dzięki wygranej 3-0 w Białymstoku z tamtejszymi Orłami. Teraz będą reprezentować województwo podlaskie podczas 1/8 Mistrzostw Polski. Zawody te zostaną rozegrane w naszym mieście w weekend 1-3 marca 2024 r.

Z kolei juniorki z akademii siatkarskiej MOSiR-u zajęły trzecie miejsce w województwie podczas turnieju finałowego rozgrywanego w Sejnach. Bielszczanki uległy Sejneńskiej Akademii Siatkówki 0-3 i Białostockiej Akademii Sportu 1-3, a pokonały Optimę Hajnówka 3-0. Mistrzyniami województwa podlaskiego zostały sejnianki.

Wydarzenia miały miejsce: 13 i 27-28.1.2024

Kilkanaście dziewcząt oraz ich trener stoją w rzędzie na środku sali gimnastycznej. Za nimi widać rozwieszoną siatkę i okna sali.