Weź udział w badaniu dotyczącym silnych stron i wyzwań naszego miasta

Napis: Strategia Terytorialna dla Partnerstwa Południowo-Wschodniego Podlasia
21 października 2021

Trwają prace nad pierwszą wspólną Strategią Terytorialną dla 28 gmin i 3 powiatów Partnerstwa Południowo-Wschodniego Podlasia, którego miasto Bielsk Podlaski jest członkiem.

Zwracamy się do Państwa – mieszkańców – z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety. Pytamy w niej o Państwa opinie na temat silnych stron naszego miasta, głównych wyzwań, które przed nami stoją, a także o Państwa pomysły na to, jak możemy to wszystko przekuć w konkretne działania. Zwieńczeniem prac na tym etapie będzie Portret Obszaru Partnerstwa Południowo-Wschodniego Podlasia. Posłuży on jako punkt wyjścia do formułowania strategii rozwoju dla całego obszaru, w tym określenia konkretnych projektów i działań mających ten rozwój wspierać.

Ankieta jest anonimowa i składa się z pięciu pytań. Jej wypełnienie powinno zająć do dziesięciu minut.

LINK do ANKIETY: https://forms.gle/FNNZE7TdwfRL5gBj8

Ankieta będzie dostępna do 31 października 2021 r. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące prac nad strategią, prosimy o kontakt na adres: strategia.m@bielsk-podlaski.pl

Dziękujemy za Państwa aktywność. Ważny jest każdy głos – dzięki temu możemy wspólnie kształtować przyszłość naszego miasta.

Tags: , ,