Wojsko zaprezentuje się przy okazji swojego święta

Plakat przygotowany przez wojsko. Z lewej stronie żołnierka ubrana w mundur polowy i z długą bronią, na górze napis "Święto Wojska Polskiego", pod nim dane dotyczące wydarzenia, które przedstawiono w treści informacji wiodącej. Na dole - logotypy organizatorów i uczestników wydarzenia.
5 sierpnia 2022

Wojskowe Centrum Rekrutacji w Bielsku Podlaskim zaprasza wszystkich zainteresowanych na „sobotę z wojskiem”. Wydarzenie związane jest z obchodami zbliżającego się Święta Wojska Polskiego.

„Sobota z wojskiem” odbędzie się 13 sierpnia 2022 roku w godzinach 12:00 – 18:00 w Wojskowym Centrum Rekrutacji (dawniej WKU) przy ulicy Dubiażyńskiej 2 w Bielsku Podlaskim.

W jej trakcie zaplanowano m.in.: pokaz uzbrojenia i sprzętu wojskowego, w tym opancerzonego samochodu rozpoznawczo-patrolowego, prezentację broni strzeleckiej, symulator strzelań, rekonstrukcję historyczną, a także przejażdżkę pojazdami wojskowymi, „tor terytorialsa” dla dzieci oraz ognisko z grochówką.

Celem organizacji wydarzenia jest promocja służby i edukacji wojskowej oraz wspólne świętowanie Święta Wojska Polskiego.

Tags: , , ,