Sadzenie lasu

Data wydarzenia: 25/04/2025
Godzina: 12:00
Miejsce: Nadleśnictwo Bielsk w Bielsku Podlaskim, ul. Studziwodzka 39

Nadleśnictwo Bielsk organizuje wspólne sadzenie lasu z leśnikami w ramach inicjatywy „Lasy na nowe 100-lecie”.

Wydarzenie to odbędzie się w piątek 25 kwietnia 2025 roku w siedzibie Nadleśnictwa Bielsk przy ul. Studziwodzkiej 39 w Bielsku Podlaskim (godz. 12:00) oraz w szkółce leśnej w Grabowcu. Udział na zaproszenia.

Informacja dla osób niesłyszących lub słabo słyszących