Wywalczyliśmy puchar na turnieju futsalowym

Drużyna samorządowa z wiceburmistrz i pucharem
29 marca 2023

Drużyna samorządowa Miasta Bielsk Podlaski zajęła trzecie miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku Podlaskim.

Turniej rozegrano 24 marca 2023 roku w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Bielsku Podlaskim. Wzięło w nim udział osiem futsalowych zespołów reprezentujących służby mundurowe, urzędy i przedsiębiorstwa z Bielska Podlaskiego oraz Hajnówki.

Po kilku godzinach emocjonującej rywalizacji pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Danwoodu, niedawny zdobywca tytułu Mistrzów Polski Firm Branży Budowlanej. W zaciętym meczu finałowym Danwood pokonał gospodarzy i organizatorów turnieju – Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku Podlaskim. Trzecie miejsce zajęło Miasto Bielsk Podlaski, a czwarte – Komenda Powiatowa Policji w Hajnówce.

Organizatorzy przyznali też nagrody indywidualne. Królem strzelców turnieju został Kamil Niewiński (Miasto Bielsk Podlaski), a najskuteczniejszym bramkarzem – Adam Januszewicz (Danwood).

Zwycięskie drużyny i wyróżnieni zawodnicy odebrali puchary i nagrody ufundowane przez organizatorów oraz sponsorów turnieju, w tym zestawy upominków od Miasta Bielsk Podlaski. Wręczyli je: Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku Podlaskim mł. bryg. Wojciech Kusznerko, Wicestarosta Bielski Piotr Bożko i Zastępca Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Bożena Teresa Zwolińska.

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku Podlaskim — 24.03.2023