Zapraszamy do udziału w internetowym głosowaniu na najpiękniejszą bielską choinkę.

miszkańcy miasta Bielsk Podlaski ubierająchoinkę przed ratuszem
30 listopada 2023

Zapraszamy do udziału w internetowym głosowaniu na najpiękniejszą bielską choinkę. Drzewka udekorowały reprezentacje bielskich placówek edukacyjnych i opiekuńczych.

Przedszkolaki, uczniowie oraz podopieczni bielskich placówek wraz ze swoimi opiekunami 30 listopada 2023 roku rozpoczęli dekorowanie drzewek, które wraz z donicami dostarczyło Nadleśnictwo Bielsk. Jak to miało miejsce przed rokiem, drzewka zostały ustawione na Placu Jana Pawła II przy bielskim ratuszu. Choinki udekorowano przygotowanymi własnoręcznie ozdobami z ekologicznych, naturalnych materiałów.

Od godziny 14:00 we czwartek 30 listopada 2023 roku do godziny 24:00 w sobotę 2 grudnia 2023 roku można głosować na najpiękniej udekorowane drzewko, oddając jeden głos na wybraną choinkę. Do wyboru jest szesnaście drzewek, każde ubrane przez reprezentację innej placówki.

Wygra ta choinka, która zdobędzie najwięcej głosów.

Głosowanie odbywa się na formularzu dostępnym tutaj:

LINK DO GŁOSOWANIA

Przyozdobione drzewka oceni także Mikołaj, a później będą one upiększały nasze miasto w okresie świąteczno-noworocznym.

Więcej informacji o Jarmarku Bożonarodzeniowym, zaplanowanym na 3 grudnia 2023 roku, można znaleźć w materiale pod tytułem: 3 grudnia 2023 roku zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy i rozstrzygnięcie konkursu „Zadziw Mikołaja, czyli zaprezentuj się na 100 proc.”

Zapraszamy do głosowania!