Zapraszamy do udziału w szczepieniach

Biało-niebieska grafika z napisem "Szczepimy się, bo chcemy być razem"
20 sierpnia 2021

Bielsk Podlaski organizuje akcję „#Szczepimy się, bo chcemy być razem”. Miasto, wspólnie z partnerami: Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Bielsku Podlaskim, Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiczną w Bielsku Podlaskim oraz Bielskim Domem Kultury, organizuje specjalną akcję szczepień podczas zaplanowanych imprez plenerowych.

Już 29 sierpnia 2021 roku zapraszamy serdecznie na doroczny festyn Pelargonia, który odbędzie się w amfiteatrze miejskim w Parku Królowej Heleny. Z kolei 5 września 2021 roku zachęcamy do odwiedzenia dwóch wydarzeń: 6. Rajdu Samochodowego Bielska Podlaskiego, którego finał odbędzie się przed ratuszem oraz zaplanowanego w amfiteatrze miejskim Białoruskiego Festynu Ludowego.

Podczas tych wydarzeń będzie można skorzystać z możliwości zaszczepienia się przeciwko COVID-19. SP ZOZ w Bielsku Podlaskim przygotuje powszechny przenośny punkt szczepień, zapewni opiekę pracowników medycznych, a także dyżur karetki z ratownikami. Każdy chętny będzie miał do wyboru jednodawkową szczepionkę wektorową firmy Johnson&Johnson lub dwudawkową szczepionkę mRNA firmy Pfizer/BioNTech.

Powszechny przenośny punkt szczepień SP ZOZ w Bielsku Podlaskim będzie można znaleźć w Parku Królowej Heleny. Szczepienia będą wykonywane 29 sierpnia oraz 5 września 2021 roku w godzinach 12:00 – 18:00.

Każda osoba zaszczepiona podczas miejskiej akcji będzie mogła na miejscu – w powszechnym przenośnym punkcie szczepień – odebrać potwierdzenie w postaci Unijnego Certyfikatu COVID, zwanego popularnie „paszportem covidowym”.

Osoby, które wezmą udział w szczepieniach prowadzonych podczas tych imprez, otrzymają także nagrody i upominki przygotowane przez organizatorów. Nagrodami za udział w akcji są: pulsoksymetry napalcowe dla pierwszych 50 osób, które zaszczepią się w plenerowym punkcie szczepień, torby bawełniane z logotypami akcji promującej szczepienia, gadżety promocyjne ufundowane przez organizatora akcji. Wręczenie nagród nastąpi bezpośrednio w dniach 29 sierpnia i 5 września 2021 roku po zaszczepieniu się w plenerowym punkcie szczepień podczas trwania imprez oraz po 6 września 2021 roku w punkcie szczepień w SPZOZ w Bielsku Podlaskim przy ulicy Kleszczelowskiej i innych punktach szczepień na terenie miasta Bielsk Podlaski.

Akcja prowadzona będzie również w punktach szczepień na terenie miasta Bielsk Podlaski od 6 września 2021 roku do wyczerpania nagród i upominków. Zorganizowanie akcji możliwe jest dzięki dofinansowaniu z budżetu państwa.

W załączniku poniżej prezentujemy regulamin akcji „#Szczepimy się, bo chcemy być razem”.

Pliki do pobrania
Tags: , , , , , , , ,