Zapraszamy na listopadowy dyżur specjalisty ds. funduszy europejskich

14 listopada 2023

Wraz z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego, zapraszamy na dyżur Specjalisty ds. Funduszy Europejskich w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

Dyżur odbędzie się we wtorek 14 listopada 2023 roku, w godzinach 10:00 – 12:00 w sali ślubów (nr 100 na I piętrze) Urzędu Miasta Bielsk Podlaski przy ul. M. Kopernika 1.

Dyżury specjalistów ds. funduszy europejskich skierowane są w głównej mierze do osób, które mają pomysł na biznes i ale nie są pewne, czy mają szansę na jego dofinansowanie, a także realizują już projekt i chciałyby dowiedzieć się, w jaki sposób go rozliczyć.

Podczas najbliższego dyżuru będzie można uzyskać:

  • bezpłatną i kompleksową informację dotyczącą możliwości dofinansowania pomysłu z funduszy europejskich,
  • wstępną pomoc w przygotowaniu i rozliczaniu projektów, m.in. zasad kontroli projektów i opisywania dokumentów finansowo-księgowych,
  • informacje o możliwości realizacji projektu w formule partnerstwa publiczno-prywatnego oraz informację o podstawowych kryteriach uzyskania dofinansowania,
  • wiedzę o procedurach, wymaganych dokumentach i terminach, a także instytucjach, które odpowiadają za przyjmowanie wniosków.
Tags: , ,