Zapraszamy na spotkanie poświęcone „Wizji rozwoju Miasta Bielsk Podlaski w zakresie gospodarki odpadami w zabudowie wielorodzinnej”

1 marca 2023

W dniu 14 marca 2023 r. (wtorek) o godz. 11:00 w sali konferencyjnej na I piętrze Bielskiego Domu Kultury w Bielsku Podlaski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego przy ul. 3 Maja 2 odbędzie się spotkanie poświęcone „Wizji rozwoju Miasta Bielsk Podlaski w zakresie gospodarki odpadami w zabudowie wielorodzinnej”.

Na spotkaniu zostanie przedstawiona prezentacja aktualnego stanu gospodarki odpadami Miasta Bielsk Podlaski. Będzie to również okazja do zapoznania się z wnioskami z przeprowadzonej „Analizy techniczno-finansowej na potrzeby wdrożenia rozwiązania techniczno-informatycznego, zwiększającego skuteczność selektywnej zbiórki odpadów w ramach osiedli tworzących zabudowy wielorodzinnej” zleconej przez Miasto Bielsk Podlaski oraz nowoczesnymi rozwiązaniami w gospodarce odpadami w zabudowie wielorodzinnej na przykładzie rozwiązań zastosowanych w innych samorządach i możliwościach finansowania takiej inwestycji.