Zapraszamy na wrześniowy dyżur specjalisty ds. funduszy europejskich

21 sierpnia 2023

Po wakacyjnej przerwie, zapraszamy na kolejny dyżur Specjalisty ds. Funduszy Europejskich. Dyżur w urzędzie miasta organizuje Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w ramach Mobilnego Puntu Informacyjnego.

Dyżur odbędzie się we wtorek 5 września 2023 roku, w godzinach 10:00 – 12:00 w pokoju 15 na parterze budynku Urzędu Miasta Bielsk Podlaski przy ul. M. Kopernika 1.

Dyżury specjalistów ds. funduszy europejskich skierowane są w głównej mierze do osób, które mają pomysł na biznes i ale nie są pewne, czy mają szansę na jego dofinansowanie, a także realizują już projekt i chciałyby dowiedzieć się, w jaki sposób go rozliczyć.

Podczas najbliższego dyżuru będzie można uzyskać:

  • bezpłatną i kompleksową informację dotyczącą możliwości dofinansowania pomysłu z funduszy europejskich,
  • wstępną pomoc w przygotowaniu i rozliczaniu projektów, m.in. zasad kontroli projektów i opisywania dokumentów finansowo-księgowych,
  • informacje o możliwości realizacji projektu w formule partnerstwa publiczno-prywatnego oraz informację o podstawowych kryteriach uzyskania dofinansowania,
  • wiedzę o procedurach, wymaganych dokumentach i terminach, a także instytucjach, które odpowiadają za przyjmowanie wniosków.
Tags: , ,