Żołnierze organizują zbiórkę karmy i koców dla bezdomnych zwierząt

Plakat z wizerunkiem psa i kota, których łby przykryte są szarym kocem. Na góze napis: "pełna miska dla schroniska", poniżej logotypy oraz informacje na temat akcji i organizatorów, które dostępne są w poniższym materiale tekstowym
6 grudnia 2023

Wojskowe Centrum Rekrutacji w Bielsku Podlaskim zachęca do pomocy bezdomnym zwierzętom. I włącza się w akcję „Pełna miska dla schroniska”.

WCR organizuje wsparcie lokalnych schronisk dla bezdomnych psów i kotów poprzez organizację zbiórki karmy oraz koców.

– Nadeszła zima, a wraz z nią mrozy. To najcięższy czas dla schronisk, w których mieszkają porzucone i skrzywdzone zwierzęta. One nie poproszą o pomoc. Będą cierpiały w milczeniu — przypominają nam bielscy żołnierze. — Te zwierzęta pokładają nadzieję w ludziach i wciąż czekają na miłość człowieka. Dlatego chcemy pomóc schroniskom borykającym się z wielkimi potrzebami i apelujemy, byście się Państwo przyłączyli do naszej akcji. Pomóżcie „bezdomniakom” przeżyć zimę przynosząc do naszych siedzib rzeczy, które pomogą przetrwać ten niekorzystny czas.

Wszyscy zainteresowani włączeniem się do tej akcji mogą kupić dobrej jakości karmę (suchą lub mokrą), a także nowe lub używane ale czyste koce. Dary te można przekazywać do 15 grudnia 2023 roku dostarczając je do Wojskowego Centrum Rekrutacji w Bielsku Podlaskim przy ul. Dubiażyńskiej 2. Można też kontaktować się z organizatorami pomocy dzwoniąc pod numer telefonu: 261 398 079 lub 695 652 928.

Tags: , , ,