Zwiedzaj Bielsk Podlaski z aktualną aplikacją mobilną

15 lipca 2022

herb Miasta Bielsk Podlaski

Z myślą o turystach, jak również i mieszkańcach poszukujących informacji o ciekawych miejscach oraz wydarzeniach, została zaktualizowana aplikacja mobilna, pełniąca rolę przewodnika po mieście Bielsk Podlaski.

Aplikacja mobilna, pod nazwą „Bielsk Podlaski”, została zaktualizowana dla systemu Android, dostosowana cyfrowo dla osób ze szczególnymi potrzebami oraz rozbudowana o nowe funkcjonalności.

Znajdziemy w niej aktualności o mieście oraz obszerną bazę miejsc, w tym licznych zabytków, atrakcji turystycznych, lokali gastronomicznych, bazy noclegowej oraz instytucji. Każdy z obiektów w aplikacji posiada opis, dane teleadresowe, a także współrzędne GPS, dzięki czemu w łatwy sposób można je zlokalizować na mapie i wyznaczyć do nich trasę za pośrednictwem Google Maps.

Aplikacja spełnia także rolę rzetelnego, na bieżąco aktualizowanego informatora o wydarzeniach w mieście. W kalendarzu aplikacji sprawdzimy informacje o odbywających się koncertach, spektaklach teatralnych, wydarzeniach sportowych, wystawach artystycznych oraz wielu innych imprezach organizowanych na terenie miasta. Dodatkowo ta część aplikacji została poszerzona o nową funkcjonalność w postaci powiadomień. Użytkownik z poziomu ustawień aplikacji mobilnej może wybrać, które powiadomienia chce otrzymywać z następujących kategorii: kultura, sport i dla najmłodszych.

Zachęcamy użytkowników do wykonania aktualizacji w swoich urządzeniach i do bezpłatnego pobrania aplikacji za pośrednictwem Google Play.

Tags: