Burmistrz wręczył miejskie upominki wylicytowane w ramach Orkiestry

Dwaj mężczyźni pozują do zdjęcia. Z prawej burmistrz wręczający dwie koszulki i parasol. W tle na białej ścianie godło RP i herb Bielska Podlaskiego.
15 lutego 2024

Zwycięzcy wielkoorkiestrowych licytacji odebrali materiały promocyjne, przekazane na ten dobroczynny cel przez Miasto Bielsk Podlaski. Upominki wręczył zwycięzcom burmistrz Jarosław Borowski.

Miasto przekazało na tegoroczne licytacje dwa komplety materiałów promocyjnych: termos wraz kubkami termicznymi oraz parasol męski i koszulki T-shirty. Licytację przeprowadzili organizatorzy tegorocznej edycji Orkiestry – Sztab WOŚP-u w Hajnówce.

Oba zestawy przekazane przez miasto wylicytowali mieszkańcy Bielska Podlaskiego – panowie Grzegorz i Krzysztof. Obaj odebrali je 14 lutego 2024 roku w urzędzie miasta, a oficjalnego przekazania wylicytowanych upominków dokonał burmistrz.

Przypomnijmy, że tegoroczny finał Orkiestry w naszym mieście pozwolił na zebranie około 8,5 tys. zł, a dochód ze zbiórek prowadzonych w kilku miejscowościach przez hajnowski sztab to niemal 75 tys. zł. Zgodnie z celem zbiórki pod hasłem „Płuca po pandemii”, pozyskane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Organizatorami finału Orkiestry w Bielsku Podlaski byli: Sztab WOŚP-u w Hajnówce i Bielski Dom Kultury w Bielsku Podlaskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Realizację tego wydarzenia wsparło finansowo Miasto Bielsk Podlaski.

Więcej informacji o tegorocznym finale w Bielsku Podlaskim w tekście pt. „Wielka Orkiestra była obecna w naszym mieście”.

Wydarzenie miało miejsce 14.2.2024

Tags: , , , ,