Komunikacja miejska dowiezie nas na spotkanie z Prawdziwym Mikołajem

Ilustracja przedstawia biało-zielony autobus komunikacji miejskiej stojący w zatoczce przy przystanku. Przystanek znajduje się przy ulicy Mickiewicza w Bielsku Podlaskim. W tle widać budynki Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego.
2 grudnia 2022

3 grudnia 2022 roku zostanie przeorganizowany rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej w Bielsku Podlaskim. Tego dnia pojawi się więcej autobusów, niż zwykle w sobotę.

Poranne kursy (w godzinach 7:10 – 9:25) będą się odbywały jak zwykle na linii 1A. Później na ulice naszego miasta wyjadą autobusy kursujące na liniach nr 1 i nr 2. Autobus na linii nr 1 będzie kursował od godziny 13:12 do 19:07 według specjalnego rozkładu jazdy, który zostanie wywieszony na przystankach. Natomiast autobus linii nr 2 będzie kursował zgodnie ze zwyczajnym rozkładem od godziny 13:44 do 18:57.

Zmiany dotyczą tylko tego jednego dnia, a związane są z organizacją w naszym mieście wizyty Prawdziwego Mikołaja z Laponii oraz bożonarodzeniowego jarmarku, który rozpocznie się w sobotę 3 grudnia 2022 roku o godzinie 14:00 na placu firmy Arhelan przy al. Piłsudskiego 45. Więcej informacji o tym wydarzeniu można znaleźć w informacji „3 grudnia 2022 r. zapraszamy na spotkanie z Prawdziwym Mikołajem”.

Przypomnijmy, że przejazdy komunikacją miejską w Bielsku Podlaskim są bezpłatne zarówno dla mieszkańców, jak też osób goszczących w naszym mieście.

Tags: , , , ,