Narysuj, jak po Bielsku jeździsz rowerem lub autobusem

Kolorowy, elektryczny autobus komunikacji miejskiej, z przyciemnianymi szybami. Stoi na placu, wewnątrz widać kontury trzech osób.
17 maja 2023

Zapraszamy dzieci do udziału w konkursie plastycznym „Rowerem lub autobusem komunikacji miejskiej przez Bielsk Podlaski”.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-III szkół podstawowych z naszego miasta. Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie pracy plastycznej nawiązującej do hasła konkursu.

Prace należy dostarczać osobiście do Urzędu Miasta Bielsk Podlaski przy ul. M. Kopernika 1 w terminie od 19 do 29 maja 2023 roku. Zostaną one ocenione przez powołaną do tego celu komisję, a laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe.

Ogłoszenie wyników zaplanowano na Dzień Dziecka – 1 czerwca 2023 roku. Nagrodzone prace mogą zostać wystawione podczas prezentacji autobusu elektrycznego, która przewidziana jest w trakcie Bielskiego Pikniku Rodzinnego, zaplanowanego na sobotę 3 czerwca 2023 roku.

Z regulaminem konkursu plastycznego można zapoznać się w poniższych załącznikach. Są tam też: metryczka pracy konkursowej oraz potrzebne do udziału w konkursie zgody rodzica/opiekuna.

Pasek z logotypami narodowymi i unijnymi

Pliki do pobrania
Tags: , , , , ,