Rozegrano letnie zawody siatkarskie

Dwie drużyny młodych ludzi rozgrywają mecz na boisku do siatkówki plażowej. W tle ogrodzenie basenu odkrytego i ławka z zawodnikami rezerwowymi.
10 sierpnia 2022

Druga z serii dorocznych, wakacyjnych imprez sportowych dla młodzieży odbyła się na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim w ramach akcji „Lato w mieście”.

W sobotę 6 sierpnia 2022 roku amatorskie drużyny rywalizowały na boisku do siatkówki plażowej. W zawodach wzięło udział dziesięć zespołów podzielonych na dwie grupy. Rozgrywano mecze złożone z jednego seta do 12 punktów, a w meczach finałowych – dwa sety.

W finale turnieju drużyna „Oby zdrowie było” pokonała 2:0 „Pudziany”, zaś w meczu o trzecie miejsce „Keksperci” wygrali 2:0 z „Rudzikami”.

Pierwszy turniej tegorocznego „Lata w mieście” miał miejsce 30 lipca, gdy rywalizowali piłkarze. O tych zmaganiach informowaliśmy w materiale „Wystartowały letnie zawody rekreacyjne dla młodzieży”.

Trzeci turniej planowany jest na niedzielę 14 sierpnia 2022 roku (godzina 10:00), gdy w szranki staną koszykarze. Zostanie on rozegrany na boisku streetballowym na stadionie przy ulicy Elizy Orzeszkowej 19 w Bielsku Podlaskim.