Ulica Kopernika znowu jest dwukierunkowa

Widok ulicy Kopernika - dwa samochody mijają się pomiędzy budynkiem nowej sali gimnastycznej (Z lewej) i komendy policji (z prawej). Po prawej parkujące samochody i znaki drogowe, w tle - drzewa i park miejski.
2 grudnia 2022

Po ulicy Kopernika znowu można jeździć w obu kierunkach. Zakończyło się ograniczenie ruchu związane z prowadzonymi pracami budowlanymi.

Przejściowa zmiana reorganizacji ruchu wprowadzona została 8 listopada 2022 roku, gdy rozpoczęto wykonywanie robót (m.in. chodnika dla pieszych i miejsc parkingowych dla samochodów) w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą „Przebudowa ulicy Kopernika w Bielsku Podlaskim”. Od tego czasu obowiązywał ruch jednokierunkowy z możliwością wjazdu jedynie od ulicy Mickiewicza.

Szybka realizacja zaplanowanych na ten rok prac pozwoliła już na przywrócenie ruchu dwukierunkowego. Zatem kierowcy mogą już przejeżdżać ulicą Kopernika od strony ulicy Jagiellońskiej w kierunku ulicy Mickiewicza.

O rozpoczęciu inwestycji „Przebudowa ulicy Mickiewicza w Bielsku Podlaskim” szerzej informowaliśmy w materiale pod tytułem „Modernizujemy ulicę Kopernika, by łatwiej jeździć i parkować”.

Tags: , , , , ,