Zaprezentowano projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego

Dwie osoby siedzą za długim stołem pokrytym niebieskim suknem. Po prawej - burmistrz, po lewej - kierownik referatu finansów. Przedstawiają projekty, o których informacje są wyświetlane na ekranie znajdującym się na ścianie - za ich plecami. Po bokach kadru dwie osoby tyłem, słuchacze na widowni.
12 października 2023

Projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Miasta Bielsk Podlaski na rok 2024 zostały zaprezentowane podczas spotkania z zainteresowanymi mieszkańcami miasta.

Spotkanie konsultacyjne odbyło się 11 października 2023 roku w Bielskim Domu Kultury w Bielsku Podlaskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. W jego trakcie Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski Jarosław Borowski opowiedział zebranym o idei i dotychczasowej realizacji budżetu partycypacyjnego.

Wspólnie z kierownik Referatu Finansowo-Budżetowego Urzędu Miasta Bielsk Podlaski Joanną Onufryjuk, burmistrz przedstawił 17 projektów zgłoszonych przez wnioskodawców do realizacji. O części z tych projektów opowiedzieli też obecni na spotkaniu ich pomysłodawcy.

Z listą projektów zgłoszonych do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Bielsk Podlaski na rok 2024 można zapoznać się w informacji: BO 2024 – lista projektów zgłoszonych do realizacji.

Tegoroczne głosowanie będzie się odbywało jak zwykle na dwa sposoby: tradycyjnie w siedzibie urzędu miasta oraz w formie elektronicznej.

Tradycyjnie głosy będzie można oddać od 16 do 20 października 2023 r. w godz. 8:00-18:00 w sali numer 100 („sali ślubów”) na pierwszym piętrze Urzędu Miasta Bielsk Podlaski przy ul. Mikołaja Kopernika 1.

Aby zagłosować elektronicznie, powinniśmy w okresie od 16 do 22 października 2023 r. wejść na stronę internetową: https://bielskpodlaski.budzet-obywatelski.org/

Więcej informacji o Budżecie Obywatelskim Miasta Bielsk Podlaski można znaleźć w zakładce „Budżet Obywatelski”.

Wydarzenie miało miejsce 11.10.2023

Tags: , , , ,