Zaprezentowano projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego 2023

Plansza na ekranie sali kinowej Bielskiego Domu Kultury. Na białym tle czarny napis: "Budżet Obywatelski Miasta Bielsk Podlaski na 2023 r."
14 października 2022

Projekty, które zostaną poddane pod głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Bielsk Podlaski na rok 2023, zostały zaprezentowane podczas spotkania z mieszkańcami.

Spotkanie to odbyło się 12 października 2022 r. w Bielskim Domu Kultury im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bielsku Podlaskim, a prowadziła je Skarbnik Miasta Bielsk Podlaski Anna Szkoda. Uczestniczyli w nim m.in. pracownicy urzędu miasta, radni miasta Bielsk Podlaski, mieszkańcy, lokalne media i pomysłodawcy, którzy opowiedzieli o swoich projektach i udzielili odpowiedzi na pytania związane ze zgłoszonymi wnioskami.

Podczas spotkania przedstawionych zostało 10 projektów, które zostaną poddane pod głosowanie. Listę tych projektów można znaleźć w materiale „Budżet Obywatelski 2023 – projekty, które zostaną poddane pod głosowanie”.

Głosowanie odbędzie się w Internecie od 17 do 23 października 2022 r. za pośrednictwem specjalnej platformy internetowej: https://bielskpodlaski.budzet-obywatelski.org/ oraz w sposób tradycyjny w Urzędzie Miasta Bielsk Podlaski przy ul. M. Kopernika 1 – w terminie od 17 do 21 października 2022 r. w godzinach 8:00-18:00.

Szczegółowe informacje o tegorocznym Budżecie Obywatelskim można znaleźć w zakładce „Budżet Obywatelski”.

Tags: , , , ,